Tvořivá setkání

Věřím, že tvořit může každý, koho to zajímá a přitahuje. S radostí, lehkostí, vlastním a jedinečným způsobem. 

Tvořivá setkání jsou Vaše příležitosti:

  • znovu zažehnout jiskru kreativity,
  • překonat strach či dokonce odpor k tvoření,
  • zdokonalit své stávající dovednosti
  • upevnit důvěru v sebe sama
  • odpočinout si, zklidnit mysl, příjemně se naladit.

Je fascinující pozorovat děti při tvorbě; jejich zaujetí vlastní činností, experimentování s nástroji, barvami i tvary. Jako by nic nebylo problém. Vše je povoleno, svět fantazie se otevírá, osobnost se projevuje v přirozeném proudu tvůrčí energie. Při svém několikaletém působení v mateřských školách jsem byla svědkem určitých forem tohoto tvůrčího plynutí téměř denně. Inspiraci z něj čerpám dodnes.

Zvu Vás na dobrodružnou cestu Svobodného tvoření, abyste mohli dát sobě a své kreativitě znovu šanci. V procesu tvoření vnímám obrovský potenciál poznávat sebe sama, šetrným způsobem překonávat vlastní limity a tím zkvalitňovat svůj život na všech jeho úrovních. A v neposlední řadě je to úžasný způsob relaxace :) To vše v příjemném a bezpečném prostředí bez hodnocení, porovnávání a soustředění na výsledek. V tomto případě doslova platí, že cesta je cíl.

Možná teprve sbíráte odvahu a nejistě přešlapujete na samém začátku. Nebo jste už získali odhodlání, chcete se dál rozvíjet, ale ocenili byste podporu, sdílení zkušeností či trpělivé vedení.
Ať už jste na své kreativní cestě v jakékoliv fázi, jsem tu pro Vás.